Bolí to?

Na to neexistuje zcela jednoznačná odpověď. Někoho to bolí trochu a jiného vůbec. Jsou místa, která jsou citlivější a naopak místa, která nebolí vůbec.

Při zákroku se budu snažit postarat o Vaše maximální pohodlí, používám kvalitní tekutá anestetika -není třeba se obávat bolesti.

Oholí se před microbladingem moje obočí?

Ne, tetuje se vždy na Vaše chloupky.

Můžu zákrok podstoupit i během menstruace?  

Na microblading se můžete objednat i v době menstruace, je ale třeba počítat s tím, že klientka může být o něco citlivější na bolest. Doporučuji zákrok plánovat mimo menstruaci.

Za jak dlouho bude microblading hotový?

Na microblading je potřeba si vyhradit 2-2,5 hodiny. Ošetření nechci urychlit, kvalita je vždy před kvantitou. Korekce potom trvá 1-1,5 hodiny. V délce ošetření je započítána konzultace, nákres obočí, výběr barvy pigmentu, ale i doba působení anestetika a poučení o péči po microbladingu.

Nevím, jakou metodu vybrat. Jaký rozdíl je mezi metodou microblading vs microblading & shading?

Techniku microbladingu můžeme doplnit strojkovým stínováním (shadingem), který novému obočí dodá extra barvu, plnost a výraznost. Vyhojené obočí pak působí jako dokreslené stínem nebo tužkou. Doporučuji ho hlavně klientkám se světlými chloupky nebo neviditelným obočím, aby výsledný efekt byl co nejlepší a nejplnější. Zeptejte se sama sebe, jak jste zvyklá si obočí upravovat? Pokud se líčíte stíny nebo tužkou, jste nejspíš zvyklá nosit ho výrazněji nalíčené. V tom případě je kombinace microbladingu a shadingu obočí skvělá volba. Tahle metoda je taky perfektní pro mastnější pleť, na opravdu mastné pleti samotný microblading nechce tolik držet jako na pleti normální až suché. Velmi ráda Vám pomůžu s výběrem správné techniky přímo v salonu, s každou klientkou nové obočí nejprve konzultujeme.

Je nutná předchozí konzultace?

Samotná konzultace proběhne před zákrokem, kdy Vám bude překreslen tvar obočí. V případě, že chcete obnovit starší permanentní makeup obočí z jiného salonu, je vstupní konzultace potřeba. Ne každá práce se dá opravit nebo obnovit, staré obočí musí být adekvátně zahojené. Pokud si microbladingem nejste jistá, můžete si rezervovat termín vstupní konzultace. Během ní Vás seznámím s postupem ošetření, kontraindikacemi a probereme Vaši i moji představu. Následně Vám ukážu nákres tvaru nového obočí a předběžný výsledek pomocí aplikace. 

Je možné provést test na alergii – Patch test?

Samozřejmě, po předchozí domluvě lze před microbladingem nebo jiným ošetřením provést Patch test.

Můžu ošetření podstoupit i v létě?

Aplikace je vhodná v kterémkoli ročním období. Pokud se rozhodnete pro microblading v letních měsících, je potřeba se asi tři týdny po aplikaci vyhýbat pobytu na přímém slunci.