Moje služby

Aquarelle lips

Technika akvarelových rtů je nejmodernější forma semipermanentního make-upu rtů. Jedná se o jemnou techniku stínování rtů barvou, kterou si sama zvolíte. Barevný pigment z přirozených tlumených odstínů se po celém povrchu rtů pečlivě stínuje tak, aby vytvořil přirozený efekt lesku, aniž by byly vidět jakékoliv přechody. Ve výsledném efektu vypadají rty jako po čerstvě aplikovaném balzámu nebo lesku na rty, působí svěže a hydratovaně.

Pozor. Naprosto přirozenou reakcí rtů na aplikovaný permanentní makeup je výskyt oparu. Vždy doporučuji preventivně nasadit tablety Herpesin, ideálně v den zákroku, obzvláště pokud se čas od času s oparem setkáte.
Před výkonem na rtech nesmí být opar začínající ani hojící se. Permanent rtů lze provést nejdříve za 3 týdny od zahojení oparu. Nedostatečně zahojený opar by se tetováním mohl znovu ,,probudit k životu.”

Co dalšího byste měla vědět:

  • Permanentním makeupem rtů je možné upravit asymetrii vašich rtů, zvýraznit jejich tvar, konturu a barvu. Tím dosáhneme opticky větších a plnějších rtů, do rtů se neaplikují žádné výplňové materiály.
  • Tvar rtů je před každým zákrokem potřeba vyměřit, předkreslený tvar klientce vždy ukazuju prostřednictvím zrcadla. Vezměte prosím na vědomí, že lze tetovat jen velmi jemně nad konturu rtů – tam nám ještě pokožka dovoluje přijmout tetovací pigment.
  • Jakou barvou budeme tetovat? Doporučuji si přinést oblíbený odstín rtěnky, lesku nebo balzámu – pigment míchám každé klientce na míru. Zahojený odstín působí přirozeným dojmem, je také ovlivněný přírodní barvou vašich rtů. Akvarelové rty nejsou náhradou za rtěnku.
  • Díky absolvovaným kurzů u špiček ve světě permanentu je zákrok téměř bezbolestný a klientka neodchází s otokem rtů. Přímo po aplikaci je pigment velmi výrazný – jako právě nanesená rtěnka. Po zahojení a vyloupání stroupků bude barva světlejší a jemnější o 30-40%, rty budou působit přirozeně. Zahojený pigment je vždy matný, lesk se do rtíků nijak vtetovat nedá.